OfertaNajszybsze strony internetowe

Wirtualna reprezentacja — realne korzyści
Nowoczesna technologia — ReactJS
Świetny design — sztuka i funkcjonalność

Wirtualna siedziba skrojona na miarę

Użytkownicy internetu są niczym skupieni kierowcy na autostradzie. Brnąc do celu z dużą prędkością, mijają bilbordy podobnych stron. Oferujemy Ci stworzenie strony internetowej, która stanie się punktem docelowych ich poszukiwań. Zadbamy też o nawigację.

Strony internetowe, które tworzymy, mają przede wszystkim odzwierciedlać charakter Twój i Twojej firmy — wyrażać i przedstawiać ją za pomocą znaków graficznych, treści, infografik i materiałów video, a zarazem zachęcać do podjęcia współpracy.

Chętnie porozmawiamy o tym, co jest dla Ciebie ważne i wspólnie poszukamy optymalnych rozwiązań. Posiadamy narzędzia, którymi nie mogą pochwalić się wszystkie agencje interaktywne. Są nimi między innymi nowoczesne, rewolucyjne wręcz technologie tworzenia stron internetowych

Nasi Klienci
Re/Max
Carolina Toyota Bielsko
Karcher Apeks
Orange Animations Studio
Reconal
Totalmoney.pl
10 lat

doświadczenia

20+

specjalistów

200+

zrealizowanych projektów

275%

średni wzrost sprzedaży ecommerce

425%

średni wzrost ruchu organicznego w projektach

760%

średni wzrost ilości słów kluczowych w Google

Dlaczego warto zainwestować w szybką stronę internetową?

Jeszcze dwa lata temu można było powiedzieć, że nowoczesna, unikalna strona internetowa to możliwość wyróżnienia się w Internecie. W świecie postępującej cyfryzacji brak swojego miejsca w Internecie mógł być odbierany jako ograniczający lub sugerujący brak podążania za trendami. Dziś, szczególnie po pandemicznych doświadczeniach, trudno wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę bez internetowej reprezentacji. Zasadniczo naprawdę niewiele firm jest w stanie funkcjonować bez strony internetowej – to w końcu wizytówka i bardzo często pierwszy punkt styku z potencjalnym kontrahentem.

Tendencja do dostrzegania i doceniania korzyści, jakie niesie ze sobą dobrze prowadzona i promowana strona internetowa, była wyraźna wśród przedsiębiorców już od kilku lat. Obecnie chyba już nikt nie ma wątpliwości, że frazes „nie ma Cię w internecie – nie istniejesz” ma w sobie więcej prawdy niż niejeden aforyzm. Dziś każdy już wie, że dobra strona internetowa przekłada się na sprzedaż. Umożliwia generowanie zapytań (telefonicznych, czy mailowych), które z czasem mogą być zamieniane na umowy i kontrakty.

Strony internetowe, a możliwość interakcji z odbiorcami

Strona internetowa wykonana na podstawie unikalnego projektu graficznego stanowi realną wartość dla firmy, stając się jej wizytówką w cyfrowym świecie. Jej posiadanie daje także szerokie możliwości, jeśli chodzi o komunikację z klientami i potencjalnymi kontrahentami.

Na stronie internetowej można umieścić sekcję blog, w której zamieszczane są najważniejsze aktualności z życia firmy oraz porady i ciekawostki na tematy związane z branżą. Na naszym blogu dowiesz się min. “Jak stworzyć sklep internetowy?” lub “Jak zainteresować odbiorcę?“. Pozwoli to stworzyć więź z odbiorcami i prowadzić skuteczną komunikację. Wszystkich naszych klientów zachęcamy do tego, aby aktywnie prowadzili swoje działania marketingowe, których podstawą jest dobrze zaprojektowana strona, będąca cyfrowym nośnikiem informacji.

Stworzenie kanałów sprzedażowych na podstawie strony internetowej

Dążymy do tego, aby tworzone przez nas strony internetowe nie były wyłącznie statycznymi wizytówkami, ale by pozwalały generować sprzedaż, dzięki różnym metodom promocji, takim jak pozycjonowanie, social media marketing czy content marketing.

Tych możliwości jest naprawdę wiele i zasadniczo wyłącznie od Ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz. My zachęcamy do połączenia ich w nowoczesną usługę marketingową, łączącą kilka różnych kanałów. Dlaczego? Bo daje ona zdecydowanie najlepsze efekty.

Jaką stronę internetową otrzymasz, decydując się na współpracę z nami?

Przede wszystkim nowoczesną, responsywną i dostosowaną do aktualnych wymagań Google. To najważniejsze aspekty od strony technicznej, które decydują o tym, czy strona internetowa będzie spełniać swoje podstawowe założenia, czyli czy będzie chętnie odwiedzana przez użytkowników, jak długo będą oni na niej przebywać, oraz – co najważniejsze – czy będą oni decydować się na wykonanie telefonu lub wypełnienie formularza kontaktowego.

W celu uzyskania interakcji ze strony użytkownika konieczne jest dopracowanie strony internetowej pod kątem tzw. UX, czyli User Experience, oznaczającego najprościej mówiąc użyteczność witryny dla użytkownika – sprawdź naszą ofertę grafiki. Chodzi tutaj między innymi o strategiczne ustawienie przycisków Call to Action, czy ogólną przejrzystość oferty.

Strony internetowe zgodne z wymaganiami Google

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu internetowym wiemy, jak ważne jest, aby strona była przystosowana do aktualnych wymagań Google. Tylko zoptymalizowane strony internetowe mogą być pozycjonowane i wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwania. Jednocześnie dbałość o wewnętrzny kod strony pozwala zabezpieczyć przed otrzymaniem filtra lub bana ze strony Google. To bardzo ważne, bo zła historia w wyszukiwarce może negatywnie wpływać na późniejsze próby pozycjonowania, a zdjęcie kary jest zazwyczaj bardzo czasochłonne.

 

Najnowsza technologia w tworzeniu stron internetowych

 

Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że czas to pieniądz? W świecie internetu sekundy bywają na wagę złota. Prędkość, z jaką ładuje się strona internetowa lub aplikacja, przesądza często o efektywności interakcji z użytkownikiem, jego decyzji o pozostaniu na stronie i skorzystaniu z danej usługi, czy zakupie przedmiotu. A właśnie szybkość ładowania (nawet przy bardzo skomplikowanych projektach) jest najczęściej wymienianą i docenianą zaletą produktów cyfrowych tworzonych na bazie Next.js (notabene zwanego przez wielu ekspertów frameworkiem przyszłości) i React.js. Najszybsze strony internetowe tworzone przy pomocy tej „złotej kompilacji” są doskonale widoczne dla robotów Google, co rzecz jasna ma ogromny wpływ na podniesienie konwersji, a co za tym idzie – sprzedaży. A trzeba jeszcze raz zaznaczyć, że prędkość ładowania stanowi tylko jedną spośród niezliczonej ilości zalet stron internetowych, tworzonych przy pomocy technologii łączącej React i Next.

 

Eksperci i dobre oprogramowanie – strony internetowe

Nie ma jedynego słusznego sposobu budowania strony internetowej. Realizację każdego projektu musi poprzedzić decyzja o rodzaju zastosowanej technologii. A choćby najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania przy tworzeniu stron www – bez zasobu ekspertów, takich jak nasz zespół – zdadzą się na nic.

Nasi specjaliści korzystają z niezawodnego oprogramowania i nowoczesnych technologii. Każdy projekt dostosowują do spersonalizowanych potrzeb i oczekiwań Klienta, tworząc funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu (tak na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym) i atrakcyjne wizualnie oraz zgodne z zasadami SEO realizacje.

 

Strony internetowe, a wsparcie przy budowaniu wizerunku marki

 

W całym procesie tworzenia strony internetowej służymy także dobrą radą, jeśli chodzi o aspekty związane z tworzeniem marki w Internecie. Podpowiemy, w jaki sposób najlepiej odnaleźć się na rynku, jakie czynniki będą wyróżniające i jak podbić serca klientów. Wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobywaną podczas licznych realizacji. Dzisiaj wiemy, w jaki sposób przeprowadzać działania marketingowe w Internecie i chętnie tą wiedzą się dzielimy. Mamy bowiem świadomość, że odbiorcy – którymi również jesteśmy – przede wszystkim kupują historię marki i opowieść o niej, a nie sam produkt. Warto o tym pamiętać.

 

 1. Intencjonalność

  Każda strona internetowa ma swój cel. To on wyznacza kierunek dla wszystkich twórców: projektantów, strategów, web deweloperów itd.

 2. Czytelność

  Już na pierwszy rzut oka użytkownik powinien wiedzieć, czym się zajmujesz. Twoja strona główna to pierwszy komunikat — powinien być czytelny.

 3. Intuicyjność

  Prowadź użytkownika za rękę, wprost do dokonania transakcji. Pozwól mu szybko i sprawnie znaleźć to, czego szuka.

 4. Umiar

  „Po prostocie poznasz mistrza” - ta zasada tyczy się zarówno projektu graficznego, jak i treści. Unikaj chaosu, który dezorientuje.

 5. Szybkość ładowania

  Sprawność i prędkość ładowania strony ma kolosalny wpływ na to, czy użytkownik pozostanie na niej dłużej niż kilka sekund.

;

FAQNajczęściej zadawane
pytania

Dlaczego warto wybrać najszybszą stronę internetową?

Powodów jest kilka:

 • wyższa konwersja
 • niższy współczynnik odrzuceń
 • dłuższy czas trwania sesji
 • więcej odwiedzonych podstron przez użytkowników
 • pełna edytowalność
 • możliwość implementacji nowoczesnego UX/UI
 • możliwość korzystania z serwisu w trybie offline
 • pełna resaponsywność (desktop, mobile, tablet)
 • zgodność z najnowszymi wytycznymi Google

W jaki sposób tworzycie najszybsze strony internetowe?

Bazujemy przede wszystkim na języku React.JS i frameworku Next.JS, w połączeniu z systemem obsługi treści WordPress, który implementowany jest jako headless CMS, a repozytorium dla projektu znajduje się na GitHub.

Czy korzystając z waszych usług muszę dostarczyć własne teksty?

Nie. Działamy kompleksowo, a to oznacza, że chętnie zajmiemy się również opracowaniem treści na Twoją stronę. Posiadasz jakąś ich część lub zależy Ci na umieszczeniu na stronie konkretnych informacji? Nim przejdziemy do dzieła, na pewno szczegółowo omówimy i takie kwestie.

Czy mam wpływ na to, jak będzie wyglądać moja strona?

Oczywiście. Twoje oczekiwania i upodobania są dla nas bardzo ważne. Strona ma reprezentować Ciebie i Twoją działalność — Ty decydujesz.

Co muszę wam dostarczyć, byście mogli zacząć pracę nad moją stroną?

Potrzebujemy od Ciebie podstawowych informacji i materiałów, czyli sporządzenia briefu — charakterystyki zlecenia, zwięzłego dokumentu, zawierającego niezbędne dane. Jeśli Cię to przeraża — spokojnie — pomożemy Ci przygotować dobry brief.

Czy strona będzie się poprawnie wyświetlać na smartfonach?

Oczywiście. Responsywność, czyli dostosowanie strony internetowej do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, jest już dziś koniecznością.

Artykuły Nowy w świecie marketingu?
Będziemy Twoim przewodnikiem.