Re Bena Gesta

Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż nawet o 300% w 3 miesiące?

Re Bena Gesta z łaciny oznacza „dobrze wykonawszy pracę” i nie wyobrażamy sobie, żeby praca mogła być wykonywana inaczej niż dobrze. Dla nas kluczową wartością jest dostarczanie efektów dla Ciebie i Twojej firmy.

Chętnie bierzemy odpowiedzialność za wynik, rozliczając się od efektu i skalowania sprzedaży. W naszych case study możesz przeczytać o wzrostach sprzedaży rzędu 300-500%.

To co wyróżnia nas na rynku to średni czas trwania współpracy, który wynosi 26 miesięcy.

Czytaj dalej
Zwieksz swoja sprzedaz w biznesie razem z Re Bena Gesta!

Porozmawiajmy o tym, co wspólnie możemy zrobić dob[re]go!

Skąd taka skuteczność?

Stawiamy na efektywność działania i maksymalizujemy potencjał marek dzięki synergicznej pracy i dużym zasobom produktowym, które stworzyliśmy przez lata działań. Mocno skupiamy się na aspektach biznesowych, a nie wyłącznie działaniach marketingowych. Wiemy, że dopóki dostarczamy wartość w projekcie - głównie efekty sprzedażowe, współpraca jest korzystna dla obu stron.

W swoich działaniach łączymy analitykę pochodzącą z audytów, ze skutecznymi strategiami marketingowymi, przez projektowanie, wdrażanie i utrzymanie, aż do skalowania sprzedaży za pomocą SEO i SEM. Z nami będziesz mógł liczyć na prawdziwie kompleksową współpracę.

Z czego korzystamy?

W swoich działaniach korzystamy z najwyższej jakości dostępnych na rynku narzędzi. Chcemy dać Ci wszystko to, co najlepsze. Z myślą o Twoim komforcie stworzyliśmy między innymi zaawansowane audyty user experience, holistyczne strategie dla marek, model efektywnościowy dla sklepów internetowych czy ultraszybką technologię dla stron internetowych.

Bezpłatna konsultacja

[re]wolucyjen efekty

600%

o tyle może wzrosnąć Twoja sprzedaż

2500%

o tyle może wzrosnąć ruch na Twojej stronie

300%

o tyle możesz zwiększyć Twoją konwersje

400%

o tyle może spaść Twój współczynnik odrzuceń

Czytaj wiecej
Re Bena Gesta – opinie

Opinie klientów

Bartłomiej Pawlaczyk

Profesjonalizm, nazywanie rzeczy po imieniu, innowacyjność i masa energii na każdym etapie projektu :) polecam

Dr hab. Agnieszka Skala

Miałam okazje poznać model działania firmy Re Bena Gesta w ramach Akademii Menedżera Innowacji. Wywarł na mnie spore wrażenie, ze względu na to, że w centrum działania stawia klienta i osiągnięcie przez niego wymiernych korzyści. Trzymam kciuki za rozwój.

Paweł Pewny

Zobaczyłem z bliska, w jaki sposób pracuje cały team Re Bena Gesta. To ludzie pełni dobrej energii, którzy stawiają na jakość, rzetelność i kreatywność. Jestem przekonany, że razem zrobimy jeszcze nie jedną rzecz. Polecam!

Przemysław Wojciech Paw

Rzetelność, profesjonalizm, efektywność i odwaga w zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Te cechy zdecydowanie definiują markę Re Bena Gesta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i proaktywności po stronie zespołu - wiem, że nie zdarza się to często. Kiedyś to będzie WIELKA firma.

Marcin Głąb

Pan Jakub z pełnym profesjonalizmem podchodzi do przygotowania oferty dla klienta, przedstawiając szczegółowo wszystkie etapy. Ma szeroką wiedzę w swojej branży. Posiada również kompetentny zespół odpowiedzialny za poszczególne etapy realizacji.

Adam Włodarczyk

Polecam i rekomenduje do współpracy Team "profesorów" pod przewodnictwem Jakuba Szloska. Jakub okazał się być osobą sumienną, rzetelną, pełną zaangażowania. Ustalenia z umowy wykonane były terminowo zgodnie z ustalonymi warunkami. Serdecznie polecam. Adam Włodarczyk

Dawid Rakoczy

Re Bena Gesta wykonała dla naszej firmy kompleksowy projekt strony internetowej w oparciu o indywidualny projekt graficzny. Prace zostały przeprowadzone wzorcowo i bardzo sprawnie, dzięki czemu szybko doszło do wdrożenia, a my mogliśmy cieszyć się nową stroną www. Rekomendujemy współpracę z tą firmą!

Ilona Brzozowska

Re Bena Gesta stworzyli dla mnie stronę internetową, za którą dostaję bardzo dużo komplementów. Firma stawia na nowoczesny design, klasyczny minimalizm i przyjazne korzystanie dla użytkownika. Polecam wszystkim, którzy chcą się wyróżnić stroną www w swojej branży!

Oleksii Czerwatiuk

Fachowo i na czas wykonany audyt UX. Polecam

Bartłomiej Pawlaczyk

Profesjonalizm, nazywanie rzeczy po imieniu, innowacyjność i masa energii na każdym etapie projektu :) polecam

Dr hab. Agnieszka Skala

Miałam okazje poznać model działania firmy Re Bena Gesta w ramach Akademii Menedżera Innowacji. Wywarł na mnie spore wrażenie, ze względu na to, że w centrum działania stawia klienta i osiągnięcie przez niego wymiernych korzyści. Trzymam kciuki za rozwój.

Poznaj nasz proces - dowiedz się jak możemy zwiększyć sprzedaż u Ciebie

1

Pierwszy kontakt - mail, telefon lub konsultacja online

2

Wypełnisz brief, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby

3

Przeprowadzimy analizę i wybierzemy rozwiązanie dla Ciebie

4

Przygotujemy kompleksową ofertę dla Ciebie

5

Umówimy się na omówienie, żeby upewnić się, że dobrze zrozumieliśmy Twoje oczekiwania

6

Podpiszemy umowę na wdrożenie i

7

Optymalizujemy witrynę lub podejmujemy się kompleksowego procesu projektowego

8

Wdrażamy zalecenia lub rozpoczynamy projektowanie ux oraz tworzenie treści

9

Kodujemy i wdrażamy, a następnie optymalizujemy projekt

10

Po wdrożeniu lub optymalizacji rozpoczynamy działania marketingowe

11

Otrzymujesz regularne raporty z analityką i obszernymi komentarzami

12

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - telefonicznie, mailowo i na żywo

Re Bena Gesta w liczbach

Re Bena Gesta w liczbach

26 miesięcy

średni czas trwania współpracy abonamentowej

100 000 000

obroty firm, z którymi pracujemy

10 lat

doświadczenie w digital marketingu

20

specjaliści do Twojej dyspozycji