Oferta Szkolenia

Marketing skrojony na miarę
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
Dowiaduj się, eksploruj, rozwijaj
Szkolenia marketing

Nie wiesz, który z elementów marketingu internetowego jest niezbędny, abyś osiągnął wymierne rezultaty?

Zastanawiasz się, która forma promocji będzie dla Ciebie najbardziej efektywna? A może chcesz podnieść swoje kompetencje, w którymś z obszarów? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to powinieneś zapoznać się z naszą ofertą szkoleniową.

Nasi Klienci
Totalmoney.pl
Archies Calligraphy
Progress Institute
VitallClinic
Palarnia Proper
Orange Animations Studio
10 lat

doświadczenia

20+

specjalistów

200+

zrealizowanych projektów

275%

średni wzrost sprzedaży ecommerce

425%

średni wzrost ruchu organicznego w projektach

760%

średni wzrost ilości słów kluczowych w Google

W jakim zakresie szkolimy?

W swojej ofercie posiadamy szkolenia związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, a także uczestnictwie w najróżniejszych kursach, seminariach, webinariach czy szkoleniach możemy zaoferować kompleksową usługę szkoleniową.

To, co wyróżnia naszą ofertę to z całą pewnością globalne, całościowe podejście do tematu marketingu. W swojej pracy staramy się łączyć wiele elementów promocji — stronę wizualną, stronę funkcjonalną, formę przekazu, jakość komunikacji, czy jakość prezentowanej oferty. Nie da się ukryć, że długofalowo tylko takie podejście może dawać pożądane rezultaty. W procesie promocji marki niezbędne jest patrzenie szerokokątne, ze względu na to, że każdy z nas — jako odbiorca — również bierze pod uwagę wiele czynników, przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty danej firmy.

Popatrz — sprawdzasz podstronę „O Nas”, czytasz o historii firmy, przeglądasz portfolio, oceniasz dotychczas wykonane projekty, analizujesz skuteczność działań, czytasz blog i obserwujesz media społecznościowe pod kątem tego, w jaki sposób marka się komunikuje. Poświęcasz około 5–10 minut, aby zaznajomić się z daną firmą i poznać ją na tyle, na ile jest to możliwe. Zatem — będąc po drugiej stronie musisz zadbać o wszystkie aspekty związane ze swoją firmą. Dlatego szkoląc się, powinieneś zyskiwać globalny ogląd na prowadzone przez siebie działania.

Wychodząc z tego założenia — stworzyliśmy ofertę, która pozwala uzyskać ogólny ogląd na działania prowadzone w Internecie i stworzyć solidny fundament pod budowanie marki, która może realnie sprzedawać swoje usługi i produkty.

Pokażemy Ci, w jaki sposób rozpisać swój pomysł na biznes i jak osadzić go w Internecie, korzystając między innymi z Business Model Canvas czy Map Myśli. Przedstawimy Ci, w jaki sposób samodzielnie przeprowadzić audyt swojej strony internetowej i na jakie aspekty powinieneś zwrócić uwagę, aby móc prowadzić ją zgodnie z wytycznymi od Google. Dowiesz się za pomocą jakich narzędzi wyszukiwać atrakcyjne słowa kluczowe i jak formatować treści, aby były one skuteczne i zoptymalizowane pod Google.

Dalej — zyskasz informacje na temat tego, czego oczekują osoby korzystające z mediów społecznościowych i w jaki sposób formować do nich przekaz. Otrzymasz informacje jak reagować w sytuacjach kryzysowych oraz co robić, kiedy na Twoim profilu pojawi się stagnacja.

Wreszcie — nauczysz się tworzyć atrakcyjne oferty i kierować je w stronę odbiorców, którzy są rzeczywiście zainteresowani.

To wyjątkowe szkolenie, które wprowadzi Cię w szeroki świat Internetu i pozwoli Ci znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie i swoich działań. Zyskasz szereg narzędzi, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoją firmę w Internecie.

Co najważniejsze — zdobędziesz świadomość tego, co jest ważne i jakie kroki powinieneś podejmować. Zyskasz w ten sposób samodzielność, która pozwoli Ci budować unikalny przekaz — tak ważny w dzisiejszych czasach, gdzie konkurencji jest tak wiele. Absolutnie kluczowe na drodze do sukcesu marki jest wyróżnienie jej w sposób mądry, spójny, unikalny i przemyślany. Czasem warto również zszokować i zaskoczyć. To jednak już wyższa półka.

Poczujesz się pewniej w działaniach internetowych

Dzięki zyskaniu wiedzy i świadomości na temat tego, w jaki sposób prowadzić działania w Internecie będziesz mógł podejmować lepsze decyzje i szybciej posuwać się do przodu. Będziesz w stanie korzystać z narzędzi, które realnie podnoszą sprzedaż.

Realne wyniki nasze i naszych klientów mówią same za siebie. Zerknij do naszej sekcji Case Studies, aby przekonać się, w jakim czasie możesz uzyskać pożądane dla siebie rezultaty. Pamiętaj jednak, że każdy projekt jest inny. Każda branża jest inna. Sposoby działania są jednak podobne i przede wszystkim my, jako ludzie — jesteśmy bardzo podobni do siebie. Paradoksalnie więc trafia do nas przekaz oparty na uniwersalnych zasadach. Warto to wykorzystać, aby móc rozwijać swoją firmę.

Dobre wyniki są na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z tego!

 1. Marketing internetowy i indywidualne podejście

  Obszarem tematycznym naszych szkoleń jest marketing internetowy. Poznasz podstawowe pojęcia, zyskasz ogląd na całe zjawisko, dostrzeżesz przyczyny i zrozumiesz skutki, dowiesz się, dlaczego działania w zakresie digital marketingu są tak skuteczne. I co najważniejsze — będziesz w stanie odnieść zdobytą wiedzę do własnych praktyk. W trakcie szkolenie skupimy się na Twojej branży.
 2. Punkt wyjścia do tworzenia marki

  Pomożemy Ci zbudować solidny fundament pod tworzenie marki i osadzenie jej w internecie. Damy Ci narzędzia, dzięki którym skuteczne prowadzenie i efektywne rozwijanie firmy, stanie się realnością. Zyskasz świadomość możliwości, które masz i nauczysz się z nich korzystać.
 3. Pewniejsze kroki na drodze do sukcesu

  Zyskując wiedzę z zakresu digital marketingu i świadomość specyfiki prowadzenia działań w sieci, będziesz w stanie podejmować korzystne w skutkach decyzje, a rozwój twojej marki nabierze tempa. Czując się pewniej, będziesz stąpać i działać pewniej.
 4. Narzędzia do działania

  Wyposażymy Cię w zestaw konkretnych narzędzi, które pomogą Ci prowadzić skuteczne działania w internecie. Będziesz w stanie samodzielnie budować swój niepowtarzalny przekaz i kierować go do określonej grupy odbiorców, możliwie najlepszymi kanałami komunikacji.
 5. Wsparcie

  Decydując się na udział w naszych szkoleniach, zyskujesz partnera w biznesie, który będzie Ci towarzyszył na długo po zakończeniu szkolenia. Wsparcie oraz autentyczne zainteresowanie i zaangażowanie w budowanie Twojej marki jest tym, co nas wyróżnia.
;

FAQ Najczęściej zadawane
pytania

Czy na szkolenie mogę wydelegować swoich pracowników?

Oczywiście. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia dla kilku, czy kilkunastu osób.

Czy będę mógł zadawać pytania po zakończeniu szkolenia?

Tak, pozostaniemy w kontakcie. Chcemy Ci towarzyszyć w budowaniu marki — nie tylko trzymając kciuki.

Czy szkolenie może odbywać się on-line?

Jak najbardziej. Internet jest dla nas naturalną przestrzenią, w której czujemy się i poruszamy jak ryby w wodzie. Okres pandemii sprawił, że większość szkoleń (i nie tylko) odbywa się właśnie w sieci, z uwagi na ostrożność i zapewnienie uczestnikom bezpieczeństwa. Szanujemy, przychylamy się, prowadzimy e-szkolenia.

Czy mogę skorzystać ze szkolenia, nie będąc wcześniej waszym klientem?

Tak. Nie widzimy przeszkód w przeprowadzaniu szkoleń, dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z osobami, czy firmami, które na co dzień z nami nie współpracują. Przestrzeń Internetu jest niemal nieograniczona, więc miejsce na prowadzenie działań na pewno znajdzie się dla wszystkich.

Artykuły Nowy w świecie marketingu?
Będziemy Twoim przewodnikiem.