OfertaSzkolenia

Marketing skrojony na miarę
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
Dowiaduj się, eksploruj, rozwijaj

Szkolenia marketing

Nie wiesz, który z elementów marketingu internetowego jest niezbędny, abyś osiągnął wymierne rezultaty?

Zastanawiasz się, która forma promocji będzie dla Ciebie najbardziej efektywna? A może chcesz podnieść swoje kompetencje, w którymś z obszarów? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to powinieneś zapoznać się z naszą ofertą szkoleniową.

Nasi Klienci
Re/Max
Carolina Toyota Bielsko
Karcher Apeks
Orange Animations Studio
Reconal
Totalmoney.pl
10 lat

doświadczenia

20+

specjalistów

200+

zrealizowanych projektów

275%

średni wzrost sprzedaży ecommerce

425%

średni wzrost ruchu organicznego w projektach

760%

średni wzrost ilości słów kluczowych w Google

W jakim zakresie szkolimy?

W swojej ofercie posiadamy szkolenia związane z szeroko pojętym marketingiem internetowym. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, a także uczestnictwie w najróżniejszych kursach, seminariach, webinariach czy szkoleniach możemy zaoferować kompleksową usługę szkoleniową.

To, co wyróżnia naszą ofertę to z całą pewnością globalne, całościowe podejście do tematu marketingu. W swojej pracy staramy się łączyć wiele elementów promocji — stronę wizualną, stronę funkcjonalną, formę przekazu, jakość komunikacji, czy jakość prezentowanej oferty. Nie da się ukryć, że długofalowo tylko takie podejście może dawać pożądane rezultaty. W procesie promocji marki niezbędne jest patrzenie szerokokątne, ze względu na to, że każdy z nas — jako odbiorca — również bierze pod uwagę wiele czynników, przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty danej firmy.

Popatrz — sprawdzasz podstronę „O Nas”, czytasz o historii firmy, przeglądasz portfolio, oceniasz dotychczas wykonane projekty, analizujesz skuteczność działań, czytasz blog i obserwujesz media społecznościowe pod kątem tego, w jaki sposób marka się komunikuje. Poświęcasz około 5–10 minut, aby zaznajomić się z daną firmą i poznać ją na tyle, na ile jest to możliwe. Zatem — będąc po drugiej stronie musisz zadbać o wszystkie aspekty związane ze swoją firmą. Dlatego szkoląc się, powinieneś zyskiwać globalny ogląd na prowadzone przez siebie działania.

Wychodząc z tego założenia — stworzyliśmy ofertę, która pozwala uzyskać ogólny ogląd na działania prowadzone w Internecie i stworzyć solidny fundament pod budowanie marki, która może realnie sprzedawać swoje usługi i produkty.

Pokażemy Ci, w jaki sposób rozpisać swój pomysł na biznes i jak osadzić go w Internecie, korzystając między innymi z Business Model Canvas czy Map Myśli. Przedstawimy Ci, w jaki sposób samodzielnie przeprowadzić audyt swojej strony internetowej i na jakie aspekty powinieneś zwrócić uwagę, aby móc prowadzić ją zgodnie z wytycznymi od Google. Dowiesz się za pomocą jakich narzędzi wyszukiwać atrakcyjne słowa kluczowe i jak formatować treści, aby były one skuteczne i zoptymalizowane pod Google.

Dalej — zyskasz informacje na temat tego, czego oczekują osoby korzystające z mediów społecznościowych i w jaki sposób formować do nich przekaz. Otrzymasz informacje jak reagować w sytuacjach kryzysowych oraz co robić, kiedy na Twoim profilu pojawi się stagnacja.

Wreszcie — nauczysz się tworzyć atrakcyjne oferty i kierować je w stronę odbiorców, którzy są rzeczywiście zainteresowani.

To wyjątkowe szkolenie, które wprowadzi Cię w szeroki świat Internetu i pozwoli Ci znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie i swoich działań. Zyskasz szereg narzędzi, dzięki którym będziesz mógł rozwijać swoją firmę w Internecie.

Co najważniejsze — zdobędziesz świadomość tego, co jest ważne i jakie kroki powinieneś podejmować. Zyskasz w ten sposób samodzielność, która pozwoli Ci budować unikalny przekaz — tak ważny w dzisiejszych czasach, gdzie konkurencji jest tak wiele. Absolutnie kluczowe na drodze do sukcesu marki jest wyróżnienie jej w sposób mądry, spójny, unikalny i przemyślany. Czasem warto również zszokować i zaskoczyć. To jednak już wyższa półka.

Poczujesz się pewniej w działaniach internetowych

Dzięki zyskaniu wiedzy i świadomości na temat tego, w jaki sposób prowadzić działania w Internecie będziesz mógł podejmować lepsze decyzje i szybciej posuwać się do przodu. Będziesz w stanie korzystać z narzędzi, które realnie podnoszą sprzedaż.

Realne wyniki nasze i naszych klientów mówią same za siebie. Zerknij do naszej sekcji Case Studies, aby przekonać się, w jakim czasie możesz uzyskać pożądane dla siebie rezultaty. Pamiętaj jednak, że każdy projekt jest inny. Każda branża jest inna. Sposoby działania są jednak podobne i przede wszystkim my, jako ludzie — jesteśmy bardzo podobni do siebie. Paradoksalnie więc trafia do nas przekaz oparty na uniwersalnych zasadach. Warto to wykorzystać, aby móc rozwijać swoją firmę.

Dobre wyniki są na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z tego!

 1. Marketing internetowy i indywidualne podejście

  Obszarem tematycznym naszych szkoleń jest marketing internetowy. Poznasz podstawowe pojęcia, zyskasz ogląd na całe zjawisko, dostrzeżesz przyczyny i zrozumiesz skutki, dowiesz się, dlaczego działania w zakresie digital marketingu są tak skuteczne. I co najważniejsze — będziesz w stanie odnieść zdobytą wiedzę do własnych praktyk. W trakcie szkolenie skupimy się na Twojej branży.

 2. Punkt wyjścia do tworzenia marki

  Pomożemy Ci zbudować solidny fundament pod tworzenie marki i osadzenie jej w internecie. Damy Ci narzędzia, dzięki którym skuteczne prowadzenie i efektywne rozwijanie firmy, stanie się realnością. Zyskasz świadomość możliwości, które masz i nauczysz się z nich korzystać.

 3. Pewniejsze kroki na drodze do sukcesu

  Zyskując wiedzę z zakresu digital marketingu i świadomość specyfiki prowadzenia działań w sieci, będziesz w stanie podejmować korzystne w skutkach decyzje, a rozwój twojej marki nabierze tempa. Czując się pewniej, będziesz stąpać i działać pewniej.

 4. Narzędzia do działania

  Wyposażymy Cię w zestaw konkretnych narzędzi, które pomogą Ci prowadzić skuteczne działania w internecie. Będziesz w stanie samodzielnie budować swój niepowtarzalny przekaz i kierować go do określonej grupy odbiorców, możliwie najlepszymi kanałami komunikacji.

 5. Wsparcie

  Decydując się na udział w naszych szkoleniach, zyskujesz partnera w biznesie, który będzie Ci towarzyszył na długo po zakończeniu szkolenia. Wsparcie oraz autentyczne zainteresowanie i zaangażowanie w budowanie Twojej marki jest tym, co nas wyróżnia.

;

FAQNajczęściej zadawane
pytania

Czy na szkolenie mogę wydelegować swoich pracowników?

Oczywiście. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia dla kilku, czy kilkunastu osób.

Czy będę mógł zadawać pytania po zakończeniu szkolenia?

Tak, pozostaniemy w kontakcie. Chcemy Ci towarzyszyć w budowaniu marki — nie tylko trzymając kciuki.

Czy szkolenie może odbywać się on-line?

Jak najbardziej. Internet jest dla nas naturalną przestrzenią, w której czujemy się i poruszamy jak ryby w wodzie. Okres pandemii sprawił, że większość szkoleń (i nie tylko) odbywa się właśnie w sieci, z uwagi na ostrożność i zapewnienie uczestnikom bezpieczeństwa. Szanujemy, przychylamy się, prowadzimy e-szkolenia.

Czy mogę skorzystać ze szkolenia, nie będąc wcześniej waszym klientem?

Tak. Nie widzimy przeszkód w przeprowadzaniu szkoleń, dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z osobami, czy firmami, które na co dzień z nami nie współpracują. Przestrzeń Internetu jest niemal nieograniczona, więc miejsce na prowadzenie działań na pewno znajdzie się dla wszystkich.

Artykuły Nowy w świecie marketingu?
Będziemy Twoim przewodnikiem.