Kim jesteśmy?Tworzymy historię.
Poznaj nas od wewnątrz.

#cyfrowaprzyszłość

Jesteśmy entuzjastami możliwości, jakie daje Internet. Początki naszych działań sięgają 2011, kiedy podejmowaliśmy pierwsze zlecenia jako freelancerzy. W ciągu 10 lat działalności w obszarze digital mieliśmy okazje zmierzyć się z różnymi wyzwaniami.

Posiadamy liczne doświadczenia własne, które wyróżniają nas na rynku - własne blogi i portale tematyczne, marketing afiliacyjny (CPA), dropshipping, SEO zagraniczne, tworzenie ebooków oraz lead generation. Dzisiaj nabytą wiedzę i doświadczenie wykorzystamy we współpracy z Tobą. Robimy to, w co wierzymy. Budujemy cyfrową przyszłość.

Na początku był chaos...
Otwórz oczy
2008

W wieku 12 lat Jakub założył swojego pierwszego bloga o sporcie.

I stała się jasność
2011

Pozyskujemy pierwsze płatne zlecenia na tworzenie treści w Internecie. Zaczynamy od stawki 1zł/1000zzs.

Wiedzieli, że to jest dobre
2013

Tworzymy pierwsze 5 swoich stron internetowych, min. o koszykówce, graffiti i motywacji. Pracujemy jednocześnie pod swoją pierwszą marką - seo-writers

Otworzyły sie nowe możliwości
2015

Budujemy własny ekosystem kilkudziesięciu stron internetowych w ramach sieci affiliacyjnych, bazując na zagranicznym Seo. Po raz pierwszy zarabiamy sześciocyfrowe kwoty.

Budowali dalej
2016

Budujemy swoje 2 marki - ObieżyTekst i ProudMedia.

Kolejne możliwości i inspiracje
2017

Napisaliśmy pierwszego e-booka.

Sierpień miesiącem przełomu
2018

Powstaje Re Bena Gesta, z łaciny "dobrze wykonawszy pracę". Założenie jest proste - tworzyć dobre rzeczy.

Kolejne wizje, plany, możliwości
2019

W 2019 roku zyskiwaliśmy doświadczenie w światowym e-commerce, dropshippingu oraz nowych sieciach affiliacyjnych.

Czas na skale
2020

W 2020 roku firma przeszła restrukturyzacje w ramach Akademii Menedżera Innowacja i zyskała podstawy do skalowania. Zmieniła również swoją siedzibę na nowoczesne biuro w centrum miasta, oraz stała się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Dziś tworzy ją 12 ekspertów z szeroko pojętego e-marketingu:- copywriterzy- specjaliści Seo- specjaliści kampanii reklamowych- specjaliści UX- specjaliści obsługi social media- programiści Front End i Back End- graficy- analitycy biznesowi- project manageroraz zespół 5 doradców:- ds. finansów- ds. rozwoju- ds. sprzedaży- ds. zarządzania- ds. technologii Ilość projektów w szeroko pojętym IT i marketingu, w których braliśmy udział przekroczyła 200. Możemy się pochwalić, że posiadamy liczne współprace długofalowe. Średni czas trwania współpracy sięga 21 miesięcy.

Kolejne kroki i kolejna ekspansja
2021

Budowa nowych cyfrowych produktów - Audyt UX, Strategia Marki oraz Content Plan. Uruchomienie tworzenia stron w oparciu o indywidualny design i aplikacje webowe React.JS. Pięciokrotny wzrost sprzedaży. Transfer do nowego biura o powierzchni 109 m2 w centrum Bielska-Białej. Otwarcie oddziału w Warszawie. Pierwsze realizacje zagraniczne.

A to dopiero początek

Nasz zespółGramy do tej samej bramki.
Grasz z nami?

Jakub
01

Jakub

Artur
02

Artur

Łukasz
03

Łukasz

Radosław
04

Radosław

Mateusz
05

Mateusz

Łukasz
06

Łukasz

Paweł
07

Paweł

Sabina
08

Sabina

Przemysław
09

Przemysław

Błażej
10

Błażej

Szymon
11

Szymon

Paweł
12

Paweł

Mateusz
13

Mateusz

Marcin
14

Marcin

Emilia
15

Emilia

Adrianna
16

Adrianna

Igor
17

Igor

Ula
18

Ula

Kamila
19

Kamila

Wiktoria
20

Wiktoria

Mateusz
21

Mateusz

Tomasz
22

Tomasz

Agata
23

Agata

Robert
24

Robert

160+
klientów

200+
projektów

Stwórzmy razem coś wielkiego

Projektując rozwiązania myślimy i działamy globalnie. Pomagamy firmom osiągnąć efekt skali i wyjść na rynki zagraniczne. Pracujemy z firmami, które nam ufają i w których mamy realny wpływ na produkt. Budujemy relacje i komunikujemy się w oparciu o wzajemny szacunek i otwartość.

10+ lat
doświadczenia