OfertaCopywriting

Teksty użytkowe — słowa mają moc
Sztuka słowa — warsztat i kreacja
Pisanie treści, które działają

Słowa mają moc — copywriting na najwyższym poziomie

Copywriting, który wykonujemy, jest ściśle skorelowany z tematyką danej branży.

Pracujemy, bazując na rzetelnym researchu (korzystamy z licznych, sprawdzonych źródeł informacji). Na tym gruncie tworzymy artykuły, wpisy eksperckie, treści na strony internetowe i blogi.

Nasi Klienci
Re/Max
Carolina Toyota Bielsko
Karcher Apeks
Orange Animations Studio
Reconal
Totalmoney.pl
10 lat

doświadczenia

20+

specjalistów

200+

zrealizowanych projektów

275%

średni wzrost sprzedaży ecommerce

425%

średni wzrost ruchu organicznego w projektach

760%

średni wzrost ilości słów kluczowych w Google

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny copywriting?

My przekonaliśmy się o tym, dlaczego warto realizując przeszło kilkadziesiąt zleceń dla klientów o różnych potrzebach. Te doświadczenia pozwoliły nam jasno stwierdzić… słowa mają moc.

To stworzenie pola do zaangażowania po stronie użytkownika. To możliwość nawiązania interakcji i próba wspólnego rozwiązania problemu. W jaki sposób? W bardzo prosty. Treść musi oddziaływać na użytkownika. Jeśli się tak nie dzieje, to znaczy, że koncepcja contentu jest chybiona. Jeśli przekażemy wartość i jednocześnie skłonimy do myślenia drugą stronę, to możemy być przekonani, że otrzymamy feedback.

Co możemy dla Ciebie napisać?

Na co dzień przygotowujemy różne treści. Opisy produktów, treści na stronę internetową, artykuły na blogi, artykuły sponsorowane, oraz bardziej rozbudowane formy, takie jak poradniki czy e-booki. Co najistotniejsze – wszystko to na różne tematy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że i do tematu z Twojej branży będziemy w stanie się rzetelnie przygotować. Mnogość doświadczenia zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Ciężko bowiem znaleźć tematykę, z którą nie mielibyśmy do czynienia. Nie oznacza to, że jesteśmy ekspertami we wszystkim.

Natomiast z pewnością jesteśmy dobrzy w przeprowadzaniu researchu, który jest podstawą wykonania każdego tekstu. Jeden z uznanych copywriterów powiedział kiedyś, że do dobrego researchu powinno się zebrać siedem razy więcej informacji, niż pierwotnie zakładaliśmy. Wzięliśmy sobie tę radę do serca i dzisiaj przed przystąpieniem do realizacji jakiegokolwiek tekstu, najwięcej czasu poświęcamy właśnie na zebranie informacji. I to nazywamy dobrym copywritingiem.

Dlaczego warto wybrać profesjonalny copywriting?

Uważamy, że głównym powodem, dla którego powinieneś wybrać profesjonalną redakcję tekstów, jest jakość, gwarantowana przez wieloletnie doświadczenie. Jeśli każdego dnia piszesz co najmniej jeden tekst, to Twój poziom literacki po prostu musi wzrosnąć. Jeśli dzieje się tak przez okres kilku lat to jest duża szansa, że stajesz się ekspertem w danej dziedzinie. Łącząc to z wyciąganiem wniosków, można śmiało stwierdzić, że wykonywane działania są po prostu jakościowe.

To, o czym możemy jeszcze zapewnić to rzetelne podejście do tematu. Lubimy pisać, dlatego ta usługa znajduje się w naszej ofercie. Każdy tekst jest dla nas osobną historią, stąd możemy zapewnić indywidualne traktowanie. Lubimy wykorzystywać znajomość psychologii sprzedaży, marketingu, reklamy i… copywritingu.

Copywriting SEO – najważniejsze zalety pisania treści seo-friendly

Oprócz tego, że copywriting powinien mieć charakter reklamowy i przyciągać uwagę, to bardzo istotne jest, aby treści tworzone były zgodnie z zasadami SEO. Co to oznacza? Chodzi między innymi o to, aby roboty indeksujące stronę mogły odnaleźć najistotniejsze słowa kluczowe i windować stronę do góry w wynikach wyszukiwania. W tym celu tekst musi zawierać kilka niezbędnych elementów, takich jak nagłówki, śródnagłówki, frazy w nagłówkach i w treści, odpowiednio sformatowane teksty oraz chwytliwe tytuły.

Wybierz profesjonalnych zespół copywriterów!

Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien, że otrzymasz tekst, który spełni, lub przekroczy Twoje oczekiwania. Dbamy o jakość realizacji. O tworzenie treści zgodnie z zasadami. O Twoje zadowolenie. Jesteśmy przekonani, że możemy Ci pomóc, odświeżając treść na Twojej stronie internetowej, ulotce czy broszurze.

 1. SEO copywriting

  Teksty SEO pisane są z myślą o pozycjonowaniu stron internetowych. Zawierają odpowiednio wiele razy użyte słowo kluczowe, na które pozycjonuje się stronę w wyszukiwarce. Najlepiej, gdy tekst łączy w sobie bycie przyjaznym zarówno wyszukiwarce, jak i użytkownikom — to z kolei zapewnia wysoka jakość merytoryczna tekstów (która często nie jest priorytetem w przypadku copywritingu SEO).

 2. Content copywriting

  Teksty tego typu mają za zadanie wychodzić naprzeciw potrzebom użytkownika, dostarczać mu informacji, merytorycznych opracowań danego zagadnienia, np. w postaci poradnika lub artykułu eksperckiego. Wartość i jakość tekstu jest priorytetem, ale nie wyklucza się z wytycznymi SEO — nasi pisarze użytkowi piszą teksty o najwyższej jakości merytorycznej z zachowaniem potencjału pozycjonującego.

 3. Sales copywriting

  Czyli teksty sprzedażowe. Są to treści, których głównym zadaniem jest przedstawienie produktu lub usługi i zachęcenie użytkownika do dokonania transakcji. Jakiś czas temu teksty tego typu były najczęściej stosunkowo krótkie. Obecnie stosowane są również w dłuższych, czasem nawet obszernych formach.

 4. Creative copywriting

  Copywriting kreatywny to tworzenie nieszablonowych haseł, wyjątkowych sloganów (czasem opierających się o słowotwórstwo), czy narracji o charakterze storytellingu. Funkcje stricte sprzedażowe ustępują tu miejsca kreacji, która w większym stopniu wpływa na budowanie wizerunku marki, jej oryginalności, unikatowości.

 5. Social media copywriting

  Media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w budowaniu wizerunku marki, gromadzeniu i poszerzaniu jej grupy odbiorców. Posty publikowane na Facebooku, Instagramie, czy Twitterze powinny więc oddawać charakter marki, wpisywać się w jej Key visual, będąc przy tym atrakcyjnymi dla oka, a przede wszystkim powinny być aktywujące i angażujące odbiorców w życie firmy, choćby przez śledzenie jej profili na portalach społecznościowych.

;

FAQNajczęściej zadawane
pytania

W jaki sposób pracujecie?

Dzięki 11-letniemu doświadczeniu w copywritingu (marka wywodzi się z tworzenia treści) wiemy, w jaki sposób pisać, żeby zaciekawić odbiorcę. Podstawą naszego działania jest brief, którego wypełnienie pozwala nam określić grupę docelową, styl komunikacji oraz formy przekazu. Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci brief!

Czym copywriting sprzedażowy różni się od content copywritingu?

Poszczególne rodzaje tekstów z zakresu copywritingu różnią się od siebie główną funkcją. My wyznajemy zasadę, że każdy tekst powinien być na wysokim poziomie merytorycznym, nie tylko te „contentowe”, czy kreatywne, i każdy może być zoptymalizowany pod wyszukiwarki — nie tylko teksty stricte SEO.

Na rynku treści, niestety często tekst sprzedażowy znacznie odbiega jakością od contentowego. Dawno temu podjęliśmy decyzję, że nie jesteśmy zainteresowani niedbałością (choćby gramatyczną, czy interpunkcyjną, nie wspominając już nawet o merytorycznej) i nie wykorzystujemy treści, które są w naszej ocenie słabe.

Twoja strona internetowa jest Twoją wizytówką — według nas nie ma w niej miejsca na notoryczne  błędy i niedbałość językową.

Czy jesteście w stanie zająć się wszystkimi treściami, jakie wychodzą z mojej firmy?

Zasadniczo tak. Jesteśmy w stanie zająć się każdym rodzajem treści, jaka tylko może być potrzebna do sukcesywnego funkcjonowania w internecie (i nie tylko) Twojej marki.

Nie czuję się dobrze w wypowiedziach pisemnych, ale chcę kierować komunikaty jako ich autor? Jak wygląda kwestia praw autorskich?

Istnieje możliwość pisania tekstu przez copywritera, który zrzeka się autorstwa i tworzy treści anonimowo. Taki rodzaj copywritingu ma nazwę ghostwriting.

Z perspektywy prawa autorskiego wygląda to następująco: istnieją dwa rodzaje prawa autorskiego — osobiste i majątkowe. Majątkowe prawo autorskie umożliwia czerpanie korzyści z danego „utworu” (utworem określa się każdy twórczy wytwór ludzki, nawet na etapie koncepcji) i autor może się go zrzec, zwykle za określoną cenę. To całkowicie naturalne przy pisaniu na zlecenie.

Prawo autorskie osobiste jest natomiast z natury rzeczy niezbywalne, niezależnie od jakiejkolwiek ceny. Przekazanie autorstwa nie jest tutaj możliwe, nawet w najlepszej wierze. Pozostaje więc kwestia lojalności i umowy partnerskiej.

 

Rzadko zdarza się, by copywriter upominał się o swoje prawa autorskie, gdyż wykonując taką, a nie inną pracę, zna jej specyfikę.

Czy mogę samodzielnie przygotować treści na stronę?

W zasadzie tak, ale musisz pamiętać, by oprócz zawartości merytorycznej, były one przyjazne dla wyszukiwarki — czyli zoptymalizowane. Zawodowi copywriterzy wiedzą jak łączyć te dwa elementy. Dla osoby, która wcześniej nie imała się copywritingu, pisanie tekstów na stronę internetową może być nieco karkołomne, a na pewno czasochłonne.

Artykuły Nowy w świecie marketingu?
Będziemy Twoim przewodnikiem.