dobrze wykonawszy pracę

Copywriting

Copywriting, który wykonujemy, jest ściśle skorelowane z tematyką danej branży. Pracujemy, bazując na rzetelnym researchu. Na tym gruncie tworzymy artykuły, wpisy eksperckie, treści na strony internetowe i blogi.

Pobierz Brief Oferta PDF Napisz do nas

Czy wiesz, że ...

Zaledwie 20% ostatecznie zainteresowanych Twoim artykułem doczyta go do końca?

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny copywriting?

My przekonaliśmy się o tym, dlaczego warto realizując przeszło kilkadziesiąt zleceń dla klientów o różnych potrzebach. Te doświadczenia pozwoliły nam jasno stwierdzić… słowa mają moc.

To stworzenie pola do zaangażowania po stronie użytkownika. To możliwość nawiązania interakcji i próba wspólnego rozwiązania problemu. W jaki sposób? W bardzo prosty. Treść musi oddziaływać na użytkownika. Jeśli się tak nie dzieje, to znaczy, że koncepcja contentu jest chybiona. Jeśli przekażemy wartość i jednocześnie skłonimy do myślenia drugą stronę, to możemy być przekonani, że otrzymamy feedback.

copywriting
kolor w grafice korzyści

Co możemy dla Ciebie napisać?

Na co dzień przygotowujemy różne treści. Opisy produktów, treści na stronę internetową, artykuły na blogi, artykuły sponsorowane, oraz bardziej rozbudowane formy, takie jak poradniki czy e-booki. Co najistotniejsze – wszystko to na różne tematy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że i do tematu z Twojej branży będziemy w stanie się rzetelnie przygotować. Mnogość doświadczenia zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Ciężko bowiem znaleźć tematykę, z którą nie mielibyśmy do czynienia. Nie oznacza to, że jesteśmy ekspertami we wszystkim.

Natomiast z pewnością jesteśmy dobrzy w przeprowadzaniu researchu, który jest podstawą wykonania każdego tekstu. Jeden z uznanych copywriterów powiedział kiedyś, że do dobrego researchu powinno się zebrać siedem razy więcej informacji, niż pierwotnie zakładaliśmy. Wzięliśmy sobie tę radę do serca i dzisiaj przed przystąpieniem do realizacji jakiegokolwiek tekstu, najwięcej czasu poświęcamy właśnie na zebranie informacji.

atuty copywriting

Research kluczem do sukcesu

Natomiast z pewnością jesteśmy dobrzy w przeprowadzaniu researchu, który jest podstawą wykonania każdego tekstu. Jeden z uznanych copywriterów powiedział kiedyś, że do dobrego researchu powinno się zebrać SIEDEM RAZY więcej informacji, niż pierwotnie zakładaliśmy. Wzięliśmy sobie tę radę do serca i dzisiaj przed przystąpieniem do realizacji jakiegokolwiek tekstu, najwięcej czasu poświęcamy właśnie na zebranie informacji.

copywriting

Dlaczego warto wybrać profesjonalny copywriting?

Uważamy, że głównym powodem, dla którego powinieneś wybrać profesjonalną redakcję tekstów, jest jakość, gwarantowana przez wieloletnie doświadczenie. Jeśli każdego dnia piszesz co najmniej jeden tekst, to Twój poziom literacki po prostu musi wzrosnąć. Jeśli dzieje się tak przez okres kilku lat to jest duża szansa, że stajesz się ekspertem w danej dziedzinie. Łącząc to z wyciąganiem wniosków, można śmiało stwierdzić, że wykonywane działania są po prostu jakościowe.

To, o czym możemy jeszcze zapewnić to rzetelne podejście do tematu. Lubimy pisać, dlatego ta usługa znajduje się w naszej ofercie. Każdy tekst jest dla nas osobną historią, stąd możemy zapewnić indywidualne traktowanie. Lubimy wykorzystywać znajomość psychologii sprzedaży, marketingu i reklamy.

współpraca grafika

Copywriting SEO – najważniejsze zalety pisania treści seo-friendly

Oprócz tego, że treści powinny mieć charakter reklamowy i przyciągać uwagę, to bardzo istotne jest, aby tworzone były one zgodnie z zasadami SEO. Co to oznacza? Chodzi między innymi o to, aby roboty indeksujące stronę mogły odnaleźć najistotniejsze słowa kluczowe i windować stronę do góry w wynikach wyszukiwania. W tym celu tekst musi zawierać kilka niezbędnych elementów, takich jak nagłówki, śródnagłówki, frazy w nagłówkach i w treści, odpowiednio sformatowane teksty oraz chwytliwe tytuły.

copywriting seo

Wybierz profesjonalistów!

Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien, że otrzymasz tekst, który spełni, lub przekroczy Twoje oczekiwania. Dbamy o jakość realizacji. O tworzenie treści zgodnie z zasadami. O Twoje zadowolenie. Jesteśmy przekonani, że możemy Ci pomóc, odświeżając treść na Twojej stronie internetowej, ulotce czy broszurze.

A jaki tekst, możemy dla Ciebie dobrze napisać?