Blog Debiut na WallStreet – KGHM, PKN Orlen, Tauron, Energa, Enea, Mennica Polska i… Re Bena Gesta

Debiut na WallStreet – KGHM, PKN Orlen, Tauron, Energa, Enea, Mennica Polska i… Re Bena Gesta

Towarzystwo spółek akcyjnych – KGHM, PKN Orlen, Tauron, Energa, Enea, PZU i inne

Propozycja dołączenia w roli wystawcy na WallStreet 23 spotkała się z dużym entuzjazmem. W końcu nie każdego dnia można być sąsiadem największych spółek w kraju.

Była to szansa, żeby zaprezentować naszą ofertę szerszemu gronu odbiorców oraz przeprowadzić rozmowy z potencjalnymi inwestorami. To co robimy, spotkało się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem. Budowa nowoczesnych ecommerców, doświadczenia z marketingu afiliacyjnego oraz dropshippingu, pozycjonowaniem w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Otrzymaliśmy kilka zapytań inwestorskich.

Wystawa firm Wall Street 23

Co z tego zostało?

Oprócz licznych kontaktów i znajomości, które udało się zawrzeć, podjęliśmy również decyzje o rozpoczęciu współpracy z jednym z uczestników – członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Współpraca zakłada kompleksową obsługę eCommerce, której celem jest wzrost ruchu kierowanego do witryny, a co za tym idzie wzrost sprzedaży w sklepie internetowym.

A co zostało z wykładów?

Bardzo dużo merytorycznej wiedzy.

Dużą wartością jest fakt przekazywania wiedzy przez praktyków, niezależnie od tematyki i rodzaju zagadnień. W dobie  wiedzy dostępnej w Internecie posłuchać kogoś, kto doszedł sam do czegoś, wyciągał w tym czasie wnioski, zmieniał, udoskonalał, a na końcu otrzymał tego pozytywny efekt – jest bezcenne.

WallStreet 23 Start-Up

Kilka słów o organizacji Wall Street 23

Organizacja konferencji Wall Street 23 organizowana przez SII była świetna.

Z pewnością każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Bloków wiedzy było bardzo wiele. Każdy z nich dotykał innej tematyki, więc naprawdę było w czym wybierać. Szczególnie ciekawe były panele dyskusyjne – nie ma to jednak jak wymiana wiedzy.

O wydarzeniu pisali również:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/WallStreet23-inspirujacy-weekend-w-Karpaczu-7682084.html

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bankier-pl-na-WallStreet-23-Swieto-inwestorow-w-Karpaczu-7679918.html