Blog Wsparcie dla Stowarzyszenie Jasny Promyk Słońca

Wsparcie dla Stowarzyszenie Jasny Promyk Słońca

Jedna osoba potrafi… – Wsparcie dla Stowarzyszenie Jasny Promyk Słońca

Pewnego dnia pojawiła się w biurowcu, w którym mieliśmy siedzibę, pewna urocza osoba. Całą sobą emanowała pozytywną, dobrą energią. To chyba nie był jej dzień — inwestując swój czas w coś wielkiego, spotykała się tego dnia najczęściej ze stwierdzeniem, że jej potencjalni rozmówcy czasu nie mają wcale. Widząc, jak spływają z niej siły, zaproponowaliśmy jej kawę na wzmocnienie i chwilę rozmowy. Jak się szybko okazało, był to dopiero początek.

 

Z nawiązanej rozmowy wyniknęło, że owa sympatyczna postać reprezentuje Stowarzyszenie Jasny Promyk Słońca, które pomaga rodzinom w ciężkiej sytuacji życiowej oraz dzieciom niepełnosprawnym. Aktualnie Stowarzyszenie opiekuje się głównie dwoma wspaniałymi dziewczynkami — Nicolą i Pauliną. Z każdym wypowiadanym słowem, byliśmy coraz bardziej pewni, co należy zrobić. Reszta była formalnością.

 

Jasny Promyk Słońca dodał nam ciepła, mamy nadzieję, że i my dołożyliśmy mu energii. Wierzymy, że przekazane środki przyczynią się do rozjaśnienia niejednego dnia podopiecznych Stowarzyszenia.