dobrze wykonawszy pracę

Strony internetowe

Strony internetowe, które tworzymy, mają przede wszystkim odzwierciedlać charakter Twój i Twojej firmy – wyrażać i przedstawiać go za pomocą znaków graficznych, treści, infografik i materiałów video, a zarazem zachęcać do podjęcia współpracy. Chętnie porozmawiamy o tym, co jest dla Ciebie ważne i wspólnie poszukamy optymalnej drogi współpracy.

 

 

Pobierz Brief Oferta PDF Napisz do nas

Czy wiesz, że ...

jedynie 47% stron internetowych posiada właściwie umiejscowiony przycisk zachęcający do akcji tzw. „Call to Action”?

Dlaczego warto zainwestować w nową stronę internetową?

Nowoczesna, unikalna strona internetowa to możliwość wyróżnienia się w Internecie. W świecie postępującej cyfryzacji brak swojego miejsca w Internecie może być odbierany jako ograniczający
lub sugerujący brak podążania za trendami. Dzisiaj naprawdę niewiele firm jest w stanie funkcjonować bez strony internetowej. Dlatego też z każdym rokiem powstaje coraz więcej nowych witryn.

Przedsiębiorcy zaczynają widzieć korzyści, wynikające z posiadania strony internetowej i aktywnego jej promowania.
Przekłada się to bardzo często na sprzedaż, umożliwiając generowanie zapytań telefonicznie i mailowo, które z czasem mogą być zamieniane na umowy i kontrakty.

tworzenie stron internetowych
mozliwosci stron internetowych

Możliwość interakcji z odbiorcami

Strona internetowa wykonana na podstawie unikalnego projektu graficznego stanowi realną wartość dla firmy, stając się jej wizytówkę w cyfrowym świecie. Jej posiadanie daje także szerokie możliwości, jeśli chodzi o komunikacje z klientami i potencjalnymi kontrahentami.

Na stronie internetowej można umieścić sekcję blog, w której znajdować się będą najważniejsze aktualności z życia firmy oraz porady i ciekawostki na tematy związane z branżą. Na naszym blogu dowiesz się min. „Jak stworzyć sklep internetowy?” lub „Jak zainteresować odbiorcę?„. Pozwoli to stworzyć więź z odbiorcami i prowadzić skuteczną komunikację. Wszystkich naszych klientów zachęcamy do tego, aby aktywnie prowadzili swoje działania marketingowe, którą podstawą jest dobrze zaprojektowana strona.

wspolpraca graficzna

Stworzenie kanałów sprzedażowych na podstawie strony internetowej

Dążymy do tego, aby tworzone przez nas strony internetowe nie były wyłącznie statycznymi wizytówkami, ale by pozwalały generować sprzedaż, dzięki różnym metodom promocji, takim jak pozycjonowanie, marketing szeptany, marketing w social media czy content marketing.

Tych możliwości jest naprawdę wiele i zasadniczo wyłącznie od Ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz. My zachęcamy do połączenia ich w nowoczesną usługę marketingową, łączącą kilka różnych kanałów. Dlaczego? Bo daje ona zdecydowanie najlepsze efekty.

kanaly sprzedazowe w stronach internetowych

Jaką stronę internetową otrzymasz, decydując się na współpracę?

Przede wszystkim nowoczesną, responsywną i dostosowaną do aktualnych wymagań Google. To najważniejsze aspekty od strony technicznej, które decydują o tym, czy strona internetowa będzie spełniać swoje podstawowe założenia, czyli czy będzie chętnie odwiedzana przez użytkowników, jak długo będą oni na niej przebywać, oraz – co najważniejsze – czy będą oni decydować się na wykonanie telefonu lub wypełnienie formularza kontaktowego.

W celu uzyskania interakcji ze strony użytkownika konieczne jest dopracowanie strony pod kątem tzw. UX, czyli User Experience, oznaczającego najprościej mówiąc użyteczność witryny dla użytkownika – sprawdź naszą ofertę grafiki. Chodzi tutaj między innymi o strategiczne ustawienie przycisków Call to Action, czy ogólną przejrzystość oferty.

strona internetowa zgodna z wymaganiami Google

Strona internetowa zgodna z wymaganiami Google

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu internetowym wiemy, jak ważne jest, aby strona była przystosowana do aktualnych wymagań Google. Tylko zoptymalizowana strona może być pozycjonowana i wyświetlać się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Jednocześnie zadbanie o wewnętrzny kod strony pozwala zabezpieczyć przed otrzymaniem filtra lub bana ze strony Google. To bardzo ważne, bo zła historia w wyszukiwarce może negatywnie wpływać na późniejsze próby pozycjonowania, a zdjęcie kary jest zazwyczaj bardzo czasochłonne.

grafika

Wsparcie przy budowaniu wizerunku marki

W całym procesie tworzenia strony internetowej służymy także dobrą radą, jeśli chodzi o aspekty związane z tworzeniem marki w Internecie. Podpowie w jaki sposób najlepiej odnaleźć się na rynku, jakie czynniki będą wyróżniające i jak podbić serca klientów. Wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobywaną podczas licznych realizacji. Dzisiaj wiemy, w jaki sposób przeprowadzać działania marketingowe w Internecie i chętnie tą wiedzą się dzielimy. Mamy bowiem świadomość, że odbiorcy – którymi również jesteśmy – przede wszystkim kupują historię marki i opowieść o niej, a nie sam produkt. Warto o tym pamiętać.

A Ty, na którą dobrą stronę się skusisz?