dobrze wykonawszy pracę

Social Media

Tworzymy i opiekujemy się profilami w social media. Opracowujemy strategię, zawierającą plan postów, kampanii reklamowych i wpisów sponsorowanych, z uwzględnieniem filmów, grafik i infografik, oraz konkursów. Budujemy relacje oparte na zaufaniu odbiorców.

Pobierz Brief Oferta PDF Napisz do nas

Czy wiesz, że ...

46% badanych przyznaje, że media społecznościowe mają wpływ na podejmowane przez nich decyzje zakupowe?

Dlaczego warto zadbać o wizerunek w social media?

W dzisiejszym świecie media społecznościowe odgrywają coraz istotniejszą rolę. Z każdym dniem stają się coraz istotniejsze w szerokim świecie marketingu internetowego. Można nawet powiedzieć, że bez nich marketing internetowy nie istnieje. Podpisalibyśmy się pod tym stwierdzeniem obiema nogami. Niewykorzystanie potencjału, jaki oferują w dzisiejszym świecie social media to dla wielu firm utrata dużych możliwości, z których często nie zdają sobie sprawy.

Staramy się to zmienić, pokazując możliwości – strategie, plany i działania, – które są dobrym przykładem wykorzystania mediów społecznościowych. Podejmujemy wyłącznie współpracę transparentną. Chcemy, abyś wiedział, dlaczego podejmujemy określone ruchy, co jest ważne w social media i w jaki sposób sprawić, abyś zyskiwał coraz większą liczbę odbiorców, oraz budował z nimi relacje.

mozliwosci social media
social media- dlaczego warto

Social Media – dlaczego warto je wybrać?

Korzyści z dużej aktywności w mediach społecznościowych są wielowymiarowe. Warto o tym pamiętać decydując się z nami na współpracę lub rozpoczynając działania na własną rękę. Czasami korzyści te są nieoczywiste i nie dają rezultatów od razu. Dopiero po pewnym czasie można się przekonać, że działania te przyniosły rezultat w postaci np. pozyskania nowego kontrahenta.

korzyści social media

Najważniejsze powody, dla których powinieneś stać się aktywnym w social media

Będziesz mógł pokazać swoją markę

Dzięki aktywności na Facebooku czy Instagramie będziesz mógł zwiększać świadomość swojej marki i pokazać swoim odbiorcom, w jaki sposób działasz. Oprócz tego będziesz mógł budować relacje czy zwiększać sprzedaż.

Zbudujesz społeczność wokół swojej firmy

Odbiorcy chętnie angażują się w biznes, którego mogą być częścią. Chętniej wybierają produkty, podejmują współpracę, jeśli firma oferuje usługi, czy biorą aktywny udział w życiu firmy, poprzez komentowanie postów. Zbudowanie emocjonalnej więzi znacznie zwiększa Twoje szanse na to, że Twój odbiorca stanie się Twoim klientem.

Znaczenie istoty social media

Jakie jeszcze korzyści uzyskasz?

Usprawnisz obsługę klienta

Przestrzeń do komunikacji między marką a klientem, która tworzy się poprzez aktywność w mediach społecznościowych, wpływa korzystnie na obsługę klienta. Dlaczego? Komunikacja jest bardzo ułatwiona i przede wszystkim skierowana bezpośrednio do odbiorcy. Marka może na bieżąco reagować na uwagi swoich klientów, którzy przekazują je w komentarzu. Odbiorcy widzą natomiast realne efekty działań – np. zmiany w procesie obsługi po zrealizowaniu sprzedaży.

Poprawisz ruch na swojej stronie internetowej

Dzięki aktywności w mediach społecznościowych będziesz, mógł zapraszać swoich odbiorców na stronę internetową, gdzie czekać będzie na nich np. darmowy e-book lub podstrona z poradami dotyczącymi branży, w której działasz.

czas działań social media

A oprócz tego...

Obecność w social media wymaga od Ciebie poświęcenia najważniejszego aktywa, jakie istnieje, czyli czasu. Pozwala to znacznie obniżyć koszty marketingu Twojej firmy, bo w przypadku korzystania z rozbudowanych systemów reklamowych musiałbyś wydawać duże pieniądze, aby zobaczyć efekty. Mądrze prowadzone kampanie reklamowe w mediach społecznościowych z każdym miesiącem są coraz tańsze, dzięki obniżeniu wartości CPC, czyli Cost Per Click.

Prawidłowa organizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych daje niemal nieograniczony zasięg reklamowy. W prosty sposób będziesz mógł dotrzeć do użytkowników na drugim końcu świata. Ograniczenia? Zasadniczo nie występują.

potencjał social media

Aktywność w social media? Postaw na profesjonalistów!

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wykorzystać potencjał swojej firmy w mediach społecznościowych to zdaj się na profesjonalistów, którzy mają wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Dzięki zebraniu różnych doświadczeń wiemy, w jaki sposób prowadzić komunikacje marki i na podstawie jakich wartości działać.

Potrafimy zaangażować fanów, zorganizować konkurs, stworzyć i zoptymalizować kampanię reklamową. Wszystkich tych elementów uczyliśmy się na własnych stronach internetowych i na licznych szkoleniach, w których uczestniczyliśmy.

Co, więc możemy zrobić dla Ciebie dobrze?