dobrze wykonawszy pracę

ASBIRO Camp 2020

Biznes Camp 2020

ASBiRO będące jedyną w Polsce szkołą, w której uczą wyłącznie przedsiębiorcy już od pierwszego kontaktu jawiło się jako miejsce, w którym można zaznać prawdziwego rozwoju. W końcu wiedza przekazywana od praktyków biznesu ma zupełnie inną wartość niż informacje na temat przedsiębiorczości przekazywane na szkolnych lekcjach podstaw przedsiębiorczości. Co oczywiście nie jest pstryczkiem w nosy – fakty są natomiast takie, że nie sposób uczyć przedsiębiorczości – nie mając doświadczenia.

Szukasz sprawdzonych rozwiązań?

I właśnie tym różni się cała organizacja ASBiRO i jej członkowie od całej reszty mainstreamowego systemu edukacji. W tym tkwi również bez wątpienia jej siła.

Poczynania ASBiRO śledziliśmy od dłuższego czasu, ze względu na dokonania i doświadczenie członków organizacji, wykładowców i wszystkich osób zaangażowanych w jej życie. Preludium do tego jaką wartość może wnieść uczestnictwo w Biznes Campie stanowiły liczne materiały video dostępne na YouTube.

Wiedza branżowa i nie tylko

Sam Biznes Camp skupiał się wokół dzielenia się wiedzą z wielu obszarów biznesu – zarządzania, inwestycji, marketingu, skalowania, zatrudniania i szeroko pojętej organizacji. W ramach codziennych wykładów, trwających od 1,5 do 2 godzin praktycy przekazywali wiedzę z obszarów, w których posiadali doświadczenie. Wykłady stały na najwyższym poziomie, zarówno pod kątem prezentacji, merytoryki, jak i samej wartości przekazywanej wiedzy. Wykładały osoby, o których śmiało można powiedzieć, że z niejednego pieca chleb jadły.

Bardzo pouczające i wartościowe były historie z życia wzięte, przykłady i doświadczenia. Bez wątpienia dodawało to unikalności każdemu wystąpieniu. Nie da się ukryć, że życiowe case study to bez wątpienia najlepsze źródło wiedzy.

Dużym plusem – patrząc przez pryzmat zadań realizowanych przez naszą agencje – były wystąpienia ekspertów z branży marketingu. Wykłady traktujące o SEO, analityce i brandingu były wartościowym zastrzykiem wiedzy i kolejnym bodźcem od tego, aby się rozwijać i wykorzystywać nowe rozwiązania.

Modele i systemy biznesowe w dużej ilości

Oprócz doświadczeń i wiedzy branżowej, prelegenci przedstawiali również wiele narzędzi i systemów, które pozwalają poukładać i usprawnić firmę. Wiele z nich to skuteczne rozwiązania, które w wielu organizacjach pozwalają przenieść działania na znacznie wyższy poziom. Na jednym z wykładów okazało się nawet, że zastosowanie najprostszego Excella może okazać się imponujące. Wystarczy wiedzieć, w jaki sposób to zrobić.

Networking wszędzie i zawsze, ale… niemęcząco

Nie da się ukryć, że największą wartością całego Campu byli ludzie. Wszyscy wyjątkowi i unikatowi na swój sposób. Wszyscy posiadający bogate doświadczenia w różnych gałęziach biznesu. Oczytani, świadomi i otwarci na nowe.

Wiele wartościowej wiedzy zyskać można było w najprostszych, codziennych rozmowach przy śniadaniu czy obiedzie. Doświadczenia przekazywane bezpośrednio mają nieocenioną wartość. Znacznie skracają czas potrzebny na dojście do prawidłowego rozwiązania danego problemu, ze względu na to, że bazują na sprawdzonych metodach.

Wartość – słowo klucz

Każda minuta spędzana w tak doborowym towarzystwie może być uznawana za niezwykle wartościową. Dużo cennej wiedzy, doświadczeń i pozytywnej energii to szereg możliwości do wejścia na wyższym poziom w stosunkowo krótkim czasie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1
2
2